топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
06.09.2018 19:56:51

Более 3 000 верующих прошли Крёстным ходом по улицам Житомира

Более 3 000 верующих прошли Крёстным ходом по улицам Житомира 5 сентября верующие почтили Подольскую икону Божьей Матери. Около 3000 православных и более 250 священников прошли Крёстным ходом из Спасо-Преображенского в Свято-Крестовоздвиженский кафедральный собор и обратно. Это традиционный Крёстный ход, проводимый ежегодно. Люди верят - Икона Подольской Божьей Матери помогает всем, кто обращается к ней, вылечиться или решить жизненные проблемы.

Митрополит Житомирский и Новоград-Волынский Никодим поздравил верующих:
«І цей Святий храм, як перлина тут, на Поліській землі... він цвіте великою Божою благодаттю. У цьому храмі є чудотворний образ Пречистої Діви-Богородиці, яка просіяла на Подолі. І радіє наше місто Житомир, тому що ми маємо таку ікону, і найбільшу святиню нашої святої землі. І люди це відчувають, вірять, і люди вірять Божій Матері, тому що сьогодні у нас лише віра і залишилася, до Бога, до Божої Матері, до нашого Спасителя, і віра у те майбутнє, яке приготував Господь для нас».

Верующие, пришедшие на Крёстный ход, надеются, что Подольская икона Божией Матери защитит их семьи от зла, и подарит мир нашей стране. Митрополит Житомирский и Новоград-Волынский Никодим подчеркнул: я благодарен всем, кто пришёл сегодня сюда в этот святой день:
«Щира подяка всім Вам, дорогі браття і сестри, адже це свято не відбулося б, якби не було Вас, коли б не було вашої молитви, коли б не було Вашого такого віруючого і палаючого серця тут, разом із нами. Тому давайте берегти віру Христову, віру православну, і будемо перебувати у святій нашій вірі, і нехай Господь нам у цьому допоможе молитвами Пречистої Діви-Богородиці».
Спасибо за фото и видео Житомир-лайф).
свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT