топ
новости
СООБЩИТь НОВОСТЬ

Fresh News - узнавай первым

06.11.2020 15:36:00

Кто прошёл в Житомирский областной совет? — список партий и депутатов (ФОТО)

Кто прошёл в Житомирский областной совет? — список партий и депутатов (ФОТО)

По результатам местных выборов, которые проходили 25 октября 2020 года, в Житомирский областной совет проходят 9 партий.

Самой крупной фракцией в облсовета будет «Слуга народа» — её представят 11 депутатов,

– сообщает #FN со ссылкой на Житомир.info и данные итогового протокола выборов.

Из 64 избранных депутатов 22 одержали победу в округах, все остальные прошли по партийным спискам. Также избранными признали двух народных депутатов, которые возглавляли партийные списки — Юрия Павленко и Анжелику Лабунскую, хотя они вряд ли откажутся от мандатов депутатов Верховной Рады.

Несколько избранных депутатов прошли также и в советы других уровней — до конца ноября им придётся определиться, в каком совете они будут депутатами.

То есть, окончательный список новоизбранных депутатов областного совета будет отличаться от результатов, которые областная ТИК обнародовала сегодня, 06 ноября.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кто стал мэром и прошёл в Житомирский городской совет? — список партий и депутатов (официальные данные ТИК)

Общие результаты 12 партий, которые выдвигали своих кандидатов в Житомирский областной совет:


partii-obl.jpgВ Житомирский областной совет своих кандидатов выдвинули 12 партий: результаты

Кандидаты от партий, которые избраны депутатами областного совета 8-го созыва:

1. «Слуга народа» — 11:
  1. Володимир Федоренко, перший заступник голови ОДА;
  2. Ірина Дячук, директор Національного музею космонавтики імені С.П.Корольова;
  3. Олександр Дмитрук, директор ТОВ ЖЮК «КОДЕКС»;
  4. Валентина Донець, завідувач гінекологічного відділення КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради;
  5. Ігор Лукашенко, головний лікар Чуднівської районної лікарні;
  6. Андрій Руденький, депутат обласної ради від БПП (по округу);
  7. Євгеній Жабокрицький, депутат обласної ради від Об’єднання «Самопоміч» (по округу);
  8. Олександр Ющенко, депутат обласної ради від Народної партії (по округу);
  9. Валерій Прокопчук, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області (по округу);
  10. Катерина Шевчук, головний архітектор ПП «Укрпалетсистем» (по округу);
  11. Людмила Кицак, викладач Бердичівського педагогічного фахового коледжу Житомирської обласної ради (по округу).
2. «Наш край» — 9:
  1. Сергій Диняк, депутат обласної ради від БПП;
  2. Олег Дзюбенко, депутат обласної ради від БПП;
  3. Ігор Ходак, депутат облради з фракції ВО «Батьківщина» (по округу);
  4. Оксана Олійник, перший проректор державного університету «Житомирська політехніка»;
  5. Олеся Грабовська, помічник-консультант народного депутата України Андрія Пузійчука (ВО «Батьківщина»);
  6. Ігор Рибінський, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина»;
  7. Анатолій Подік, депутат обласної ради від БПП (по округу);
  8. Віктор Мельник, депутат обласної ради від БПП (по округу);
  9. Олег Казюк, депутат обласної ради від БПП (по округу).
3. «Європейська Солідарність» — 9:
  1. Іван Гараз, командир військової частини А0409 (30-а бригада);
  2. Олександр Рабінович, директор ТОВ «Марк»;
  3. Петро Рудь, депутат Житомирської міської ради від БПП;
  4. Тетяна Нікітіч, директор ЗАТ «Житомирські ласощі»;
  5. Анатолій Павленко, депутат обласної ради від БПП (по округу);
  6. Олег Корх, президент ТОВ «Компанія Форпост» (по округу);
  7. Юрій Довгополий, депутат обласної ради від БПП (по округу);
  8. Павло Яблонський, директор ТОВ «Оріон-сіті» (по округу);
  9. Павло Журбенко, головний лікар КНП «Госпіталь ветеранів війни» (по округу).
4. «Опозиційна платформа – За життя» — 7:
  1. Юрій Павленко, народний депутат;
  2. Анатолій Мелашенко, депутат обласної ради від Опозиційного блоку;
  3. Наталія Рибак, депутат обласної ради від Опозиційного блоку;
  4. Петро Козенюк, директор КП «Готельний комплекс «Україна»;
  5. Наталія Онуфрієнко, директор Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей «Онуфрієнко-Діти»;
  6. Костянтин Черпіцький, директор ТОВ «Стар Пак Преміум»;
  7. Володимир Нагорняк, депутат обласної ради від Опозиційного блоку (по округу).
5. «За майбутнє» — 7:
  1. Віктор Развадовський, радник головного директора з питань безпеки СП «Полтавська газонафтова компанія», колишній нардеп від Житомирської області;
  2. Андрій Ковальов, директор ТОВ «Юридичне підприємство «Тріумф» (по округу);
  3. Олександр Савченко, пенсіонер;
  4. Олена Гронська, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради;
  5. Галина Сисоєва, заступник головного лікаря Чуднівського центру первинної медико-санітарної допомоги;
  6. Олександр Чорноморець, депутат обласної ради від Опозиційного блоку (по округу);
  7. Ігор Сабадаш, депутат обласної ради від БПП (по округу).


6. «Пропозиція» — 6:
  1. Ігор Гундич, ФОП (колишній голова Житомирської ОДА);
  2. Ірина Костюшко, депутат обласної ради від БПП;
  3. Руслан Годований, ФОП;
  4. Неля Ковалюк, заступник директора КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю»;
  5. Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради, депутат облради від БПП;
  6. Валерій Онопрієнко, ФОП (по округу).
7. ВО «Батьківщина» — 6:
  1. Анжеліка Лабунська, народний депутат;
  2. Віталій Сорока, приватний підприємець;
  3. Дмитро Кропачов, депутат облради від ВО «Батьківщина»;
  4. Андрій Озерчук, депутат обласної ради від УКРОП;
  5. Олена Хливнюк, директор ПП «Продмаркетпром»;
  6. Петро Піонтківський, начальник КП «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації».
8. Радикальна партія Олега Ляшка — 5:
  1. Сергій Крамаренко, перший заступник голови обласної ради, депутат облради від РПЛ;
  2. Ірина Щербакова, начальник дільниці швацького потоку новоград-волинської фабрики «Леся»;
  3. Петро Чернявський, депутат обласної ради від РПЛ;
  4. Ірина Сергєєва, начальник відділу АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»;
  5. Олена Торяник, директор ТОВ «Твій хліб» (по округу).
9. «Сила і Честь» — 4:
  1. Іван Кулак, пенсіонер;
  2. Олег Скидан, ректор Поліського національного університету;
  3. Володимир Кропивницький, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина»;
  4. Поліна Алдошина, адвокат.
photo_2020-11-06_15-42-51.jpgПредварительный список депутатов Житомирского областного совета 8 созыва по итогам местных выборов 25 октября 2020 — ТИК _ photo _ FreshNews




свежие новости прямо в телеграмм t.me/FreshNewsZT