топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
09.02.2019 12:06:00

Сергій Тарута: Україна здатна стати енергонезалежною державою

Сергій Тарута: Україна здатна стати енергонезалежною державою

Як президент, Тарута доб'ється не тільки підвищення доходів громадян, а й зниження тарифів і цін на енергоносії.

Він володіє виробничим і управлінським досвідом у видобутку і транспортуванні природного газу, а отже знає, як зробити Україну енергонезалежною.

Необхідно залучати інвестиції та розвивати вітчизняне нафто- і газовидобування, переконані в партії «Основа».

Потрібно наростити видобуток вітчизняного природного газу до 50-60 млрд кубометрів. Це дозволить не тільки забезпечити енергетичну безпеку, а й почати експортувати газ. У комплексі з енергомодернізацією всієї країни все це дозволить знизити ціну газу для населення до $ 110-140 за тисячу кубометрів (до близько 4 грн за кубометр, замість встановлених Урядом в листопаді 8,6 грн).
Протягом 3-5 років після приходу «Основи» до влади, Україна зможе вийти на самозабезпечення газом з обсягом видобутку до 35 млрд кубів на рік. Тобто Україна отримає незалежність від постачань імпортного газу.

А вже через 5-8 років після того, як ми візьмемо на себе відповідальність за управління країною, Україна зможе вийти на обсяг видобутку в 50-60 млрд кубів газу. І тоді Україна увійде в клуб експортерів газу,
- переконаний лідер «Основи».

Повинна бути запущена також державна програма повної, тотальної енергомодернізації домогосподарств та інфраструктури міст. За рахунок такої енергомодернізації домогосподарства зможуть знизити споживання енергоресурсів, насамперед - газу, а отже - зможуть заощадити 50-60% своїх платежів.

Не буде зайвим також імпорт в Україну недорогого зрідженого американського газу. Його вже готові поставляти в Європу в необхідних обсягах американські експортери. Польща, наприклад, вже уклала 20-річний контракт на поставку недорогого зрідженого газу з США.
У підсумку, тарифи на газ і тепло в Україні реально зменшити на 40% відносно попереднього рівня.

Отже, сукупні витрати домогосподарств на послуги ЖКГ в нашій країні повинні складати не більше 25%. Що приблизно відповідає рівню витрат населення на ЖКГ в країнах Східної Європи.

Автор: прес-служба Житомирської обласної організації політичної партії «Основа».свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT