топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
14.02.2020 14:44:00

Спецслужби РФ та ОРДЛО шукають персональні дані українських військових у ВИШАХ Житомира (ФОТО)

Спецслужби РФ та ОРДЛО шукають персональні дані українських військових у ВИШАХ Житомира (ФОТО)

У Житомирі представникам спецслужб вдалося запобігти незаконним спробам отримати персональні дані студентів та випускників ВНЗ, які приймали участь в АТО / ООС.

Фейкові запити від нібито правоохоронних органів невизнаних республік та Військової прокуратури РФ отримали Житомирська політехніка, Державний університет імені Івана Франка та Музичне училище імені Косенка,

- повідомляє FreshNews із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

До «Житомирської політехніки» та Державного університету імені Івана Франка надійшли запити нібито від Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях із вимогою надати списки осіб, які приймали участь в антитерористичній операції на Сході України, і навчаються / або навчалися раніше / у вищевказаних ВНЗ.


Звичайно, такі звернення здивували керівництво Вишів. До того ж, про дивні запити довідалися і в СБУ:
Наші фахівці відразу зрозуміли, що ці звернення — підробка.

Зловмисники використовували оригінальний бланк відповідного органу СБУ, дещо змінили електронну адресу та підробили підпис керівника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Необхідність терміново надати інформацію щодо учасників (ветеранів) АТО / ООС у фейковому запиті пояснювалася «проведенням профілактичних заходів з метою своєчасного виявлення та припинення незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин»,
- рзповідає джерело у правоохоронних органах.

IMG_20200214_113700 (1).jpgЗапит до Житомирської політехнікі_photo_FreshNews

IMG_20200214_113709 (1).jpgЕлектронний лист до Житомирської політехніки__photo_FreshNews

В цей же час співробітникам СБУ вдалося попередити спроби поширення сепаратистських настроїв серед студентів та викладачів «Житомирської політехніки» /ЖДТУ, авт./.

Пропагандисти антиукраїнських, сепаратистських структур РФ поширювали у мережі Інтернет листи – звернення під назвою «Солідарність заради справедливого світу», пропагуючи серед студентів ідеї порушення територіальної цілісності України, насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

Студентів закликали у будь-який спосіб ухилятися від служби в Збройних силах та виступити у якості рушійної сили у протидії органам державної влади України.

Листи надсилалися з електронної адреси zavet-mail@yandex.ru,
– повідомляє джерело.

Спроби отримати персональні дані наших захисників продовжуються. Так, в січні 2020 до Музичного училища імені В.С. Косенка надійшов запит з Військової прокуратури Новоросійського гарнізону Південного військового округу (РФ) з метою отримати персональні дані одного з випускників училища.

Відповідь на запит просять надіслати у «найкоротші терміни»:

photo_2020-02-14_12-59-35.jpgЗапит до Музичного училища імені В.С. Косенка_photo_FreshNews

P.S. Безумовно, запити про персональні дані про наших військовослужбовців з боку «правоохоронних органів» РФ в період військового конфлікту з Росією як мінімум дивують, як максимум шокують. Але, маємо надію, що українці не стануть реагувати на такі дешеві провокації.
свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT