топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
07.02.2019 11:13:00

Тарута - гарант приходу інвестицій

Тарута - гарант приходу інвестицій

Президент Тарута стане гарантом приходу в Україну серйозних іноземних інвестицій.

Його репутації промисловця довіряє світове фінансове співтовариство - міжнародні банки давали йому кредити під високу репутацію на дуже вигідних умовах. 

На даний час він вже веде переговори з міжнародними партнерами про притягнення до України $ 120-150 мільярдів інвестицій.
Єдина модель, яка може врятувати країну - інвестиційна.

А інвестори йдуть в країну, якій є довіра, а якщо її немає – то інвестицій і не слід чекати, як і в нашій ситуації.

Важливий також факт привабливості бізнесу, щоб була можливість заробляти тут. Це означає, що податкова система повинна бути комфортною, повинна тобі давати впевненість, що ти тут заробиш більше, ніж в іншій країні. Цей весь комплекс і забезпечує мікроклімат приходу інвестицій. Без них у нас майбутнього немає.

Мені, свого часу, структури Світового банку давали кредитів більше і під більш низький відсоток, ніж всій країні, всій Україні. Уявляєте? А все чому? Довіра, стратегія, команда, ефективність і прозорість використання грошей, які ми отримували в якості кредиту,
- зазначає Сергій Тарута.

Все, що ми зараз заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. Влада фактично віддала країну під зовнішнє управління. Залучення в економіку українських та іноземних інвесторів створить нові робочі місця. А прибуток буде залишатися в Україні.

Без зміни політики з кредитної на інвестиційну країна приречена на зовнішнє управління - кредитори будуть диктувати порядок денний реформ і підтримувати боргову залежність країни з метою отримання спекулятивного прибутку.

Автор: партія "Основа" - Житомир.
Фото: Сергій Тарута.
свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT