топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
06.02.2019 08:52:00

Тарута - гарант відновлення економіки

Тарута - гарант відновлення економіки

Українська промисловість не працює!

Сергій Тарута відновить українську промисловість і доб'ється зростання економіки. Успіх економіки України - це перш за все нові робочі місця з гідною зарплатою.

Все своє життя він розвивав індустріальні підприємства в Україні, створив десятки тисяч високооплачуваних робочих місць. Сергій Тарута має стратегію економічного зростання України - Доктрину збалансованого розвитку, яку було створено разом із вченими-економістами та бізнес-спільнотою.

Стратегічні орієнтири політика Сергія Тарути і партії «Основа»:
  • Україна до 2030 року повинна увійти до Топ-30 країн світу щодо економічного зростання з ВВП на рівні $ 710-750 млрд;
  • щорічні темпи зростання економіки повинні скласти не менше 10%.
Нинішня влада не має стратегії промислового розвитку країни. Тільки проукраїнська економічна модель може бути протиставлена ​​перетворенню нашої країни на сировинний придаток. Нам потрібно скористатися досвідом інших держав - стимулювати переробку сировини, створюючи додаткову вартість всередині країни, надавати дешеві довгострокові кредити і т.д.

Нам потрібен швидкий економічний ріст в 10% і вище, чого можна досягти в рамках розробленої нами Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».
Як Президент України я візьму на себе відповідальність за економічний розвиток країни. За роки роботи в металургії я створив першу і найбільшу транснаціональну компанію в Україні, налагодив співпрацю з провідними світовими фінансовими організаціями та готовий використовувати набутий досвід для ефективного керівництва державою,
- заявляє Сергій Тарута.

Автор: партія "Основа" - Житомир.
Фото: Facebook Сергій Тарута.
свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT